WIERZYMY W TRADYCYJNE WARTOŚCI

Doświadczenie, jakość i tradycja

Firma Oplot od 2005 roku udowadnia, że piękno i funkcjonalność mogą współtworzyć harmonijną parę . Podążając za współczesnymi trendami w projektowaniu wnętrz wiemy, że niewielkie akcenty kolorystyczne i ciekawe formy dekoracyjne nadają stylu oraz charakteru nowoczesnym wnętrzom.

Przez 17 lat opletliśmy setki tysięcy kilometrów przewodu co czyni nas ekspertami w tej dziedzinie.

Firma z tradycją
Przewody dekoracyjne

Produkcja oplotu dekoracyjnego oparta na wykorzystywaniu przędzy jest bardzo bliska przemysłowej historii Łodzi . Miejsce gdzie wykonujemy nasz oplot to była fabryka włókiennicza braci Bukiet , która w 1886 roku rozpoczęła swoją działalność.

Podążamy za tradycją przemysłową naszego Miasta.

Nasza firma dostarcza Państwu kable w oplocie dekoracyjnym wykonanym z nowoczesnych włoskich włókien poliestrowych – wytrzymałych i odpornych na przetarcia, charakteryzujące się sprężystością i odpornością na rozciąganie.

Kable produkowane przez naszą firmę nie odkształcają się nawet pod wpływem dużego ciężaru, trudno je przeciąć czy zerwać.

Standardowe otoczki kabli w miarę upływającego czasu zużywają się, przecierają, a nawet pękają. Oplot tekstylny chroni przewód przed tego typu mechanicznymi uszkodzeniami, przedłużając żywotność kabla i zwiększając nasze bezpieczeństwo.

Nasze kable w kolorowym oplocie to produkty o najwyższym standardzie oraz jakości wykonania.

Dzięki szerokiej palecie kolorów, które nie blakną pod wpływem promieniowania UV, różnej grubości włókien oraz unikalnym wzorom (w tym wykonywanym na indywidualne zamówienie) po nasze kable w kolorowym oplocie sięgają zarówno klienci indywidualni jak i liderzy rynku (producenci oświetlenia oraz hurtownie) z całej Europy.

Nasza oferta

W stałej ofercie posiadamy następujące przewody w 14 kolorach , na zamówienie możemy wykonać oplot w 80 na każdym rodzaju przewodu :

  • przewód w oplocie 2×0,75
  • przewód w oplocie 3×0,75
  • przewód skręcany w oplocie 2×0,75
  • przewód skręcany w oplocie 3×0,75

NASZE ULUBIONE

Popularne produkty

Sprawdź nasze bestsellery. Przewody, kable w oplocie dekoracyjnym w wielu kolorach i wzorach. Oferujemy kable dwużyłowe, trzyżyłowe, skręcane w oplotach z włoskich włókien poliestrowych oraz bawełnianych. W ofercie posiadamy również ciekawe akcesoria, żarówki dekoracyjne, lampy druciaki.